چندرسانه ای

قالب پاورپوینت چند منظوره

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

قالب پاورپوینت چندمنظوره در 4 رنگ

اگر می خواهید امکانات مجموعه خود را معرفی کنید قالب چند منظوره می تواند برای شما مناسب باشد. این قالب در 2 اندازه مختلف صفحه طراحی شده است :

4 در3 : این مقیاس طول و عرض صفحه برای صفحات نمایش مربعی مانند تلویزیون های قدیمی تر و مانیتورهای مربعی که نسب طول عرض آن ها مشابه است و یا ویدئو پروژکتورهایی که تصویر مربعی می دهند مناسب است. 16در9 نیز برای صفحات مستطیلی و تلویزیون های جدیدتر بهتراست. بنابراین قبل از انتخاب فایل، باید ببینید در کدام صفحه نمایش قرار است فایل اسلاید خود را ارائه دهید.

قالب پاورپوینت چند منظوره در 4 رنگبندی مختلف و 2 رنگ زمینه (تیره و سفید) طراحی شده است. حجم هر فایل 1.7 مگابایت و در مجموع 32 فایل آماده شده. قبل از استفاده، کلیه فونت های پوشه فونت را در فولدر فونتِ ویندوز کپی کنید. همچنین در نظر داشته باشید اگر می خواهید شماره صفحه و اعداد در پاورپوینت فارسی شود، فونت F_yekan را در مسیر c:\\windows\\fonts کپی کنید.

ویژگی های اصلی قالب :

  • 4 رنگ آبی، ارغوانی، سبز و مختلط
  • 2 سایز مختلف صفحه (4:3)و (16:9)
  • زبان پارسی و انگلیسی
  • پشتیبانی از اعداد فارسی در پاورپوینت
  • آیکون های متنوع، افکت های زیبا
  • چندمنظوره مناسب برای معرفی شرکت، گزارش آماری، خدمات و ...
  • بیش از 80 صفحه اسلاید

\"orange\" پاورپوینت آفیس از قابلیت master page پشتیبانی می کند که به کمک آن می توانید شماره صفحه، لوگو یا فوتر که قرار است در همه صفحات یا برخی از آن ها قرار گیرد در این بخش قرار دهید. بنابراین برای ویرایش این قسمت که ما آدرس سایت را در آن قرار داده ایم به سربرگ View رفته و گزینه master page را انتخاب کنید تا قالب ها نمایش داده شود.


\"orange\" در انتهای اسلایدها نیز 4 صفحه آیکون قرار دارد که می توانید در صورت نیاز در اسلایدهای دیگر استفاده کنید. این آیکون ها از پایه طراحی شده اند و از فونت معروف font-awesome استفاده نشده است.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

قالب مجله خبری یک قالب مناسب برای بلاگ، سایت های خبری و مطالب آی تی می باشد که بصورت مدرن و ریسپانسیو طراحی شده است

ایمیل : no-replay@rastchin.com
تماس : 44960354 021